ias Akredite iso Belgesi

ias Akredite iso Belgesi           

IAS, ABD kökenli bir akreditasyon kuruluşudur. 1980’den günümüze kadar akreditasyon hizmeti sunan, kamu yararına çalışan bir kuruluştur. IAS, devlet kurumları, ticari işletmeler ve  dahil olmak üzere çok çeşitli şirket ve kuruluşları akreditasyon sunar. ias Akredite iso Belgesi veren kurumular ile ilgili detaylı bilgiyi ias online web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

IAS , aynı zamanda IAF (International Accreditation Forum)’a bağlı olan EA (European Accreditation) grubunda olan bir kurumdur.  ias akreditasyon  uygunluk değerlendirmesinin tüm alanları için akreditasyonları ile ürün ve hizmetlerin kalite ve güvenliğine, tüketicinin korunmasına ve dünya ekonomisinin rekabet gücüne önemli bir katkı sağlamaktadır. Detaylı Bilgi için : Link

Türkak Akreditasyon İle İAS Akreditasyon Arasındaki Fark Nedir? ias Akredite iso Belgesi

  Türk Akreditasyon Kurumu’nun baş harflerinden oluşan TÜRKAK bir belgelendirme kuruluşudur. TURKAK bir kamu kuruluşudur. Birçoğu özel sektörde faaliyet gösteren belgelendirme kuruluşlarını akredite eder. Güvenilir ve prestij sahibi belgelendirme yapılmasını sağlar. Yetki vermiş olduğu kurumları yılda en az bir kez denetler. Denetlemiş olduğu kurumların belgelerinin kontrolünü ve güvenilirliklerini kontrol eder.

  Yurt dışından akredite olmuş İAS gibi Akredite kurumlar ile Türkiye’de faaliyet göstermek içim bu belgelerin burada geçerli olup olmadığı ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Türkiye İas akreditasyonunu İAF onayına sahip olmasından dolayı onaylamıştır. 

  bursa ias akredite 
   

  IAS Belgesinin Avantajları Nelerdir?

  IAS Belgesi, tüm dünya ülkelerinde kabul gören bir belgedir. Bu nedenle kurumların ve kuruluşların bu belgeye sahip olması, o kurumun kaliteli bir hizmet sunduğunun garantisi sayılır.
  IAS Belgesine sahip olan şirketler güvenilir ve dürüst bir belgelendirme süreci yürüttüğünü kanıtlamış sayılırlar.
  IAS, IAF (International Accreditation Forum)’a bağlı bir kurum olduğu için tüm dünyada geçerli olan IAS Belgesi vermektedir. IAS Belgesi’ne sahip olmak firmanızın piyasadaki etkinliğini arttırmaktadır. 
  IAS Belgesini kendi sektöründe öncü olmak isteyen işletmeler ve kurumlar tercih etmektedir.
  IAS Belgesine sahip firma ve kurumlar, uluslararası çalışma imkanı kazanmaktadır. IAS tarafından denetlenen bir firma yurtdışı hizmeti vereceği zaman daha az denetimden geçmekte ve maliyeti düşürmektedir. ias akredite ıso 9001 , 22000 , 45001 gibi sertifikaları kurumumuzdan talep edebilirsiniz.

  630
  Whatsapp
  Bursa Belgelendrme
  Bursa Belgelendrme
  Merhaba!
  Bursa Belgelendirme Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1
  Call Now Button05525053780