Hijyen Belgesi

Hijyen Belgesi

24/04/1930 tarihinde yayınlanan 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanununun 127. maddesine dayanılarak hazırlanan Hijyen Eğitimi Yönetmeliği 5 Temmuz 2013 tarihinde yürürlüğe girdi. Yönetmeliğin tamamına;  http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/07/20130705-3.htm linkinden ulaşabilirsiniz. Hijyen Belgesi Hizmeti için Bize ulaşabilirsiniz.

Online Kurumsal Eğitim ve Danışmanlık Hizmetimizi 2008  yılından beridir sürdürdüğümüz Belgelendirme hizmetlerimize ek olarak 2013 yılında kurduğumuz ALİ ÖZER Eğitim ve Danışmanlık şirketimizle devam ediyoruz. Online Hijyen Eğitimi Faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Personellerin gelişimi bir yolculuk olarak tanımlıyoruz. Eğitim programlarımızda  sürdürülebilirliği ön planda tutuyoruz. Kurumlara en uygun içerik tasarımını, sürekli değişen iş dünyası dinamiklerine uyumlandırmayı çok önemsiyoruz.

Hijyen Belgesi

İş Sağlığı ve Güvenliğine Yönelik Verdiğimiz Kurumsal Eğitim Hizmetlerimiz

Temel Yangın Güvenliği Eğitimi

Meb Onaylı Hijyen Eğitimi

İlk Yardım Eğitimi

Hijyen Eğitimi

Hijyen Eğitimi Nerelerden Alınır?

Eğitimler, Genel Müdürlüğe bağlı öğretim kurumları tarafından verilir. Firma yetkilileri , komisyonca belirlenen usul ve esaslar çerçevesinde bu eğitimleri çalışanlarına kendi imkânlarıyla da verebilir. Online Hijyen Eğitimi düzenleyen kurumlar da kişilere Hijyen Belgesi verebilirler. Bursa da Hijyen Belgesi Veren Kurum olarak güvenli hızlı hizmetlerimiz devam etmektedir.

Hijyen Eğitimi Kaç Saat Sürüyor?

Eğitimler 8 saatten az olamaz. Eğitim Sonunda Sınav uygulaması yapılır.

Hijyen Belgesi Nasıl Sorgulanır ?

Hijyen Belgesi e devlet üzerinden kontrol edilebilir. Masaüstü bilgisayar üzerinden E Devlet sistemine giriş yapınız. Arama bölümüne E Yaygın yazarak almış olduğunuz eğitimleri buradan kontrol edebildiğiniz gibi Meb Onaylı Hijyen belge nizi ve Üniversite Onaylı Hijyen belge nizi buradan sorgulayabilirsiniz.

Hijyen Belgesi Ne kadar Süre Geçerlidir ? 

Eğitim süresi yeni bir yönetmelik veya kanun çıkmadığı sürece ve E devlet üzerinden kayıtlı kaldığı sürece geçerlilik süresi yoktur. Fakat yenileme eğitimleri yapılması önerilmektedir. Temizlik hijyen belgesi ve gıda hijyen belgesi aynı eğitim konularını kapsamaktadır.

Gıda Hijyen Belgesi ücreti ne kadardır ?

Özel kurumlarda ücret farklılıklar göstermekle birlikte yüz yüze eğitim veya online eğitim olarak değişim gösterebilmektedir.

Eğitim yeri , kurumların kendi eğitim salonlarında olabildiği gibi online eğitim ile veya Bursa Belge Eğitim salonlarında da gerçekleştirilebilir.

Hijyen eğitimi kursu na katılanların, kişisel hijyen ilkelerini ve uygulamalarını yerine getirmeleri hedeflenmektedir.

Daha fazla detaylı bilgilendirme için Bursa Belgele Uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

474
Whatsapp
Bursa Belgelendrme
Bursa Belgelendrme
Merhaba!
Bursa Belgelendirme Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1
Call Now Button05525053780